





40 560 ₴

Нещодавно оновлений екструдер з двома передачами:
Два комплекти екструдера QIDI третього покоління з різними можливостями, кращим розсіюванням тепла, вищим крутним моментом подачі та меншим забиванням.
Екструдер A: для друку загальних матеріалів, таких як PLA, ABS і TPU (уже встановлено на принтері). Екструдер B: для друку сучасних матеріалів, таких як нейлон, карбоволокно та ПК.
Два різних способи розміщення нитки:
Піонерське створення двох різних способів розміщення нитки.
A. Розмістіть нитку назовні: нитка подається плавніше під час друку PLA, TPU та PETG. Він сумісний з будь-якою маркою нитки 1,75 мм.
B. Розмістіть нитку всередині: для друку сучасних матеріалів, таких як нейлон, вуглецеве волокно та ПК, для яких потрібен закритий друк із постійною температурою.
Подвійна вісь Z:
Оновлено одну вісь Z на подвійну вісь Z, більш стабільну та надійну для друку великого розміру.
Інноваційний дизайн двигуна з подвійною віссю Z із 4 частинами імпортованої осі 10 мм.
Максимальний розмір друку 10,6 x 7,9 x 7,9 дюймів
(270 (Д) X 200 (Ш) X 200 (В) мм)
Датчик вибігу нитки та функція відновлення друку:
Коли нитка зламана або використана, X-PLUS 2 пролунає звукове сповіщення користувача та може продовжити друк після відключення електроенергії або будь-якої іншої несподіваної зупинки, заощаджуючи час і нитки.
4,3-дюймовий сенсорний екран:
4,3-дюймовий сенсорний екран з великим інтерфейсом. Під час усього процесу ви отримуєте детальні інструкції на сенсорному дисплеї, що робить його більш інтуїтивно зрозумілим, точним і зручнішим у користуванні.
Двостороння пластина PEI:
Рухоме витяжка, вигнута металева пластина, можна використовувати багаторазово, зручніше знімати модель після друку. І тим часом, можна мінімізувати пошкодження або зміщення будівельної пластини.
QIDI Print Slicer:
Остання версія програмного забезпечення слайсера 6.3.1: перероблений інтерфейс користувача програмного забезпечення QIDI став розумнішим і зручнішим у роботі. Він змінив алгоритм нарізки програмного забезпечення та покращив якість друку на 30 відсотків і швидкість на 20 відсотків. Програмне забезпечення QIDI сумісне з усіма типами принтерів QIDI, безкоштовне протягом усього життя, альтернатива платному програмному забезпеченню. (Якщо у вас стара версія, будь ласка, завантажте останню версію з офіційного веб-сайту QIDI).

Характеристики:
Вага та розмір:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QIDI |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/сек |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Робоча площа | |
| Максимальна робоча висота | 200 мм |
| Рабочая длина | 270 мм |
| Робоча ширина | 200 мм |