




65 375 ₴
Складаний міський електросамокат для дорослих і підлітків Kugoo G-Booster
Kugoo G-Booster один з найпотужніших електросамокатів всієї лінійки Kugoo! На борту в якого 2 мотори по 800w, та надзвичайна батарея, ємністю в 23 Ah, що дає змогу розвивати швидкість у 55 км/год, та запасом ходу до 70 км на одному заряді.

G-Booster оснащений 10-ти дюймовими колесами, великим розміром деки 42 см на 26 см, і високим кліренсом у 26 см, це все за складного механізму і потужної системи амортизації дає змогу користуватися як і в міських умовах, так і на трасі або бездоріжжю.
Відпочинок, покупки або подорож - Kugoo G-Booster буде ідеальним супутником для Вас. Амортизація та шини великого діаметра забезпечують високий комфорт, а електричне гальмо забезпечує безпечну гальмівну відстань.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Особливості | Підніжка, Ручне гальмо |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |