





48 063 ₴
Електросамокат міський для дорослих і підлітків Kugoo kirin G3
Агресивний і стильний електросамокат Kugoo kirin G3 дасть вам змогу швидко та з комфортом пересуватися вулицями міста і бездоріжжям.
Потужний 1200 Вт мотор дає змогу розганятися і тримати швидкість 50 км/год.

Завдяки місткому 18 А/год акумулятору їздити на електросамокаті можна на відстань до 60 км. Повний цикл його зарядки відбувається за 10 годин.
У електросамоката 10.5 дюймові колеса з пневматичними шинами, а також переднім і заднім амортизатором, завдяки яким ви не відчуваєте ям, з легкістю підіймаєтеся на бордюри, що робить катання на електросамокаті максимально комфортним.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Особливості | Підніжка, Ручне гальмо |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1200х290х595 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 50 км/год |