




36 875 ₴
Складаний електросамокат для їзди Kugoo M4 Pro Чорно-червоний
Найпопулярніша модель лінійки Kugoo, потужний 500w мотор, здатний набирати швидкість 48 км/год, містка 18 Ah батарея із запасом ходу на 50 км, великі 10 дюймові пневматичні колеса, передні та задні дискові гальма. Максимальне навантаження становить 150 кг!

Відпочинок, покупки або подорож - Kugoo M4 Pro буде ідеальним супутником для Вас. Амортизація та шини великого діаметра забезпечують високий комфорт, а електричне гальмо забезпечує безпечну гальмівну відстань.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Рік випуску | 2022 |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |