



36 875 ₴
Електросамокат для дорослих і підлітків Ninebot G30 MAX II Чорний
Максимально технологічний, економний і комфортний. Велика батарея і потужний двигун дають змогу розвивати максимальну швидкість до 35 км/год і проїжджати на одному заряді батареї до 65 км. Захист рівня IPX5 захищає від бризок, вологи та короткочасного занурення у воду.
Відпочинок, покупки або подорож - Ninebot by Segway MAX G30 буде ідеальним супутником для Вас. Амортизація та шини великого діаметра забезпечують високий комфорт, а електричне гальмо забезпечує безпечну гальмівну відстань.

Залиште надокучливі затори та громадський транспорт позаду. Самокат доставить у необхідне місце швидко та з комфортом. Вирушайте за покупками, зручно добирайтеся до роботи або навчання - самокат легкий і швидкий транспорт, який відмінно себе почуває на вулицях міста.
Рама з авіаційного алюмінію, потужний мотор, велика батарея, бортовий комп'ютер, інтелектуальні системи захисту акумулятора і двигуна, підсвічування і, звичайно, якість матеріалів - це гарантія безпечного і комфортного пересування.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Особливості | Підніжка, Ручне гальмо, Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |