








20 625 ₴
Електросамокат складаний для дорослих і підлітків Kugoo M2 PRO Чорний
Kugoo M2 Pro - це електричний складаний самокат, який може стати дуже зручним транспортом для кожного, хто шукає економічний, екологічний і зручний спосіб пересування містом.
Цей самокат має дуже якісну конструкцію, виконану з міцного алюмінієвого сплаву, що дає змогу витримувати вагу до 120 кг. Крім того, він оснащений двома 8,5-дюймовими безкамерними шинами, які забезпечують хорошу амортизацію та стійкість на дорозі.
Завдяки потужному електричному двигуну потужністю 350 Вт і літій-іонній батареї ємністю 7,5 Ач, Kugoo M2 Pro може розвивати швидкість до 25 км/год і проїжджати на повній зарядці до 30 км. Це означає, що ви можете подорожувати на ньому досить далеко, не хвилюючись про підзарядку.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15.6 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Особливості | Підніжка, Ручне гальмо |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1115 x 1115 x 515 мм |
| Колір | Чорний |
| Час зарядки | 4 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4 час |