





51 563 ₴
Електросамокат для дорослих і підлітків Kugoo Kirin G2 MAX Чорно-помаранчевий
Новинка KugooKirin G2Max виступає старшою за модель G2Pro 2022 року! Електросамокат високої якості збірки, міцний і має збалансований набір функцій і характеристик!

Потужний мотор у поєднанні з ємним акумулятором на 20 A/h дають змогу впевнено розвивати швидкість при запасі ходу на 80 км! Потужна, оновлена система амортизації та 10 дюймові пневматичні шини дадуть вам змогу з упевненістю пройти будь-які перешкоди на шляху, високі виступи, ями та бездоріжжя легко долаються на новому KugooKirin G2Max.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Час зарядки | 9 годин |
| Рекомендована гранична швидкість | 55 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 9 час |