





77 625 ₴
Складаний електросамокат для дорослих і підлітків Kugoo Kirin G3 Pro
G3 Pro - це високопродуктивний електросамокат. Завдяки двом двигунам потужністю 1200 Вт він забезпечує виняткову потужність і швидкість, що робить його чудовим вибором для поїздок на роботу, екстремального бездоріжжя або відпочинку.
Ємність батареї 23,3 А/год забезпечує тривалу поїздку, гарантуючи, що ви зможете дістатися, куди вам потрібно, не турбуючись про те, що заряд розрядиться. Завдяки міцній конструкції та розширеним функціям G3 Pro - це надійний і зручний спосіб пересування, який доставить вас далі та швидше.

Характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність електродвигуна | 2400 Вт |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна швидкість | 78 км/год |
| Час зарядки | 4 годин |
| Ємність батареї | 23300 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4 час |