



18 985 ₴
Гелевий акумулятор 100 ампер 12в для інвертора в квартиру Зарядка в подарунок
Гелевий акумулятор 100 для резервного електропостачання вашого будинку. Потужний акумулятор від провідного європейського виробника ідеально підійде Вам в умовах постійних перебоїв в електропостачанні. Акумулятор допоможе Вам залишатися в теплі та освітленні, навіть при повній відсутності електрики. Підходить для інверторів, безперебійників, котлів та насосів, а також забезпечить освітлення у будинку. Висока якість виконання гарантує 8-10 років експлуатації акумулятора.
Офіційний дистриб'ютор в Україні.
Найкраща ціна на ринку + зарядка у подарунок!

Акумулятори необслуговувані виготовлені за технологією AGM і призначені для використання в системах аварійного електропостачання, а також інших додатків, в яких акумулятор працює циклічно або в буферному режимі.
Вирізняються високою стійкістю до глибоких розрядів.
Вони дуже добре поглинають гази.
Розрахунковий термін служби 8-10 років за температури 20-25°С.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Технічні дані
Гарантія 6 місяців!
Офіційний дистриб'ютор в Україні.
Зарядка у подарунок!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGM |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Гелевий акумулятор 100Ah | |
| Гелевий акумулятор 100Ah | Гелевий акумулятор 100Ah |