Продавец Інтернет-магазин здорового харчування, натуральної косметики, вітамінів та cуперфудів развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
607 отзывов
Інтернет-магазин здорового харчування, натуральної косметики, вітамінів та cуперфудів
+380673101018
+380673101018
+380971756916
Корзина

Коэнзим Q10

Що таке коензим Q10?

Коензим Q10 - це хімічна сполука, яка присутня в мітохондріях клітин тварин і рослин. Його інше ім'я убихинон. Коензим Q10 виробляється організмом природним шляхом, однак, коли дефіцит слід доповнити їжею або добавками.

Роль коензиму Q10 в організмі дуже важлива. Він бере участь в процесі генерації енергії в кожній клітині. Крім того, коензим впливає на їх оксигенації та захист від негативного впливу вільних радикалів. Особливо важливим є вплив коензиму Q10 на серце і скелетні м'язи, які в своїй роботі потребують найбільшої енергії.

В чому користь?

Коензим Q10 часто називають двигуном клітин, джерелом енергії, вітаміном серця – «всюдисущим». Саме так у перекладі з грецької звучить назва коензиму.

Поки людина молода, веде здоровий спосіб життя, стежить за харчуванням, тобто, бадьора і енергійна – нестачі в цій речовині вона не відчуває. Додатково його приймати немає необхідності.

Але вже після 35 років його вироблення в організмі знижується. Тому ближче до 40 років цей препарат потрібно отримувати додатково. Його ефективність і безпека підтверджують наукові дослідження, які регулярно проводяться у всьому світі.

Препарат буде корисний багатьом, так як він підтримує роботу багатьох систем і органів:

В першу чергу його призначають сердечникам. Так як в серцевому м’язі міокарді, який працює і вдень і вночі, знаходиться найбільша кількість енергетичних станцій — мітохондрій – і коэнзиму Q10 серце потребує постійно. Можна сказати, клітини серця «дихають», завдяки йому.
Корисно буде приймати коензим в жаркий час року, коли навантаження на серцевий м’яз підвищується.
Компетентні лікарі радять обов’язково приймати цей препарат додатково для профілактики тим, кому призначений сатин. Вони просто у величезних дозах поглинають коензим, який виробляється в клітинах.
До всього іншого, достатня кількість цієї речовини допомагає уникнути болю в м’язах, відновлює роботу клітин печінки, а також нівелює побічні ефекти, які можуть виникати при прийомі препаратів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту.
Він активізує роботу багатьох ферментів в організмі.
Це профілактика онкологічних захворювань, астми, щитовидної залози та цукрового діабету, що теж важливо. Тому багато лікарів призначають його для профілактики.
До того ж, коензим Q10 прекрасний антиоксидант. Він здатний зруйнувати вільні радикали – чим приносить безсумнівну користь нашому організму.
Для жінок користь коензиму Q10 полягає в тому, що він допомагає зберегти структуру колагену, який відповідає за пружність шкіри. Але відразу зазначимо, що приймати його потрібно усередину. Ніякі косметичні препарати, нібито з урохиніном, не можуть проникати під шкіру.
Цікавий той факт, що в Японії людину можуть не взяти на роботу, якщо вона не приймає додатково коензим Q10. Доводить це його користь? Безсумнівно.

Помилкова думка про користь

Зазначимо окремо, що:

Коензим Q10 НЕ допомагає схуднути ні жінкам, ні чоловікам.
Він НЕ стимулює фізичну активність і НЕ підвищує витривалість. Але при аеробних фізичних навантаженнях його користь у тому, що він забезпечить кращий енергообмін в клітинах.
Ніякої користі в косметичних препаратах для жінок ця речовина теж не несе. Про це ми розповімо докладніше, спеціально для жінок.

Корисна для шкіри?

В першу чергу убіхінон, який виробляється в організмі або поставляються з добавками, забирають собі активні органи – серце, печінка, а на шкіру речовини просто не вистачає. Тому клітини шкіри, недоотримуючи енергетичних «стусанів» від коензиму Q10, починають старіти і втрачати пружність. Користь коензиму Q10 для жінок полягає в його впливі на шкіру. Жінкам його потрібно отримувати обов’язково, щоб шкіра не старіла.

Убіхінон або убіхінол?

Для тих, хто вирішив купити коензим Q10 для користі серця, слід звернути увагу на два його різновиди – убіхінон (класична формула) і убихінол (збагачена воднем формула).

Яка форма коензиму приносить користь, а не шкоду? Яка з них краща? Відповідь така: прекрасно засвоюються організмом обидві форми. Але ось убіхиінол коштує дорожче. Вважається, що його формула багатша. Насправді, вища тільки ціна. Дія на організм абсолютно однакова.

Краще шукати саме убіхінон – тобто, речовину, ефективність якої доведена Мітчеллом ще в 1978 році. Як кажуть, навіщо платити більше? Але, якщо ви не можете знайти коензим Q10 в його класичному різновиді, і вам попадається тільки похідна формула (убіхінол) – нічого страшного в цьому немає. Вони потрібні нашому організму і засвоюються клітинами однаково добре, якщо купити не підробку.