Корзина
501 отзыв
Інтернет-магазин здорового харчування, натуральної косметики, вітамінів та cуперфудів
+380737173007
+380737173007
+380673101018
Корзина

Мультивітаміни

Навіщо потрібні мультивітаміни?

Мультивітаміни – це комплекси в формі таблеток, що містять різні вітаміни і мінерали, які не виробляються організмом людини і повинні надходити разом з їжею. Прийом мультивітамінів не замінює необхідність стежити за харчуванням, але може бути цінним доповненням до будь-якої здорової дієти.  

ЧИ БЕЗПЕЧНО ПРИЙМАТИ МУЛЬТИВІТАМІНИ ЩОДНЯ?
Безумовно так. Але тільки в тому випадку, якщо мультивітамінний комплекс містить в достатній і необхідній кількості потрібні вітаміни і мультімінерали – не більше і не менше, ніж тобі потрібно для підтримки здоров'я. Необхідно дотримуватися інструкції і дотримуватися дозування. Якщо Ви не впевнені в тому, наскільки Вам підходить такий варіант, порадьтеся зі своїм лікарем.

ЧИ ДОПОМОЖУТЬ МУЛЬТИВІТАМІНИ ПОДОЛАТИ ВТОМУ?
Причин втоми може бути безліч: стрес, поганий настрій, харчова алергія, хвороба і, звичайно, брак сну. Хоча мультивітамінний комплекс і не може служити ліками від втоми, допомогти він в змозі. Залізо, що міститься в комплексі, допомагає кисню циркулювати в організмі, а магній відповідає за рівень енергії. Також мультивітамінні комплекси підтримують імунітет, запобігаючи багатьом захворюванням, які можуть стати причиною втоми.

ЧИ ПОТРІБНІ  МУЛЬТИВІТАМІНИ, ПРИ ІНТЕНСИВНИХ ТРЕНУВАННЯХ?
Мультивітаміни покликані заповнити прогалини у вашій дієті – жодне тренування в світі на таке не здатне. Також мультивітамінні комплекси містять кальцій, магній і вітамін D, необхідні для правильного відновлення організму після навантажень. Нарешті, мультивітаміни покращують стан легенів і серця, а це для занять спортом є абсолютно необхідним.