







3 793 ₴
Повербанк для телефона 60000mah Потужний павербанк 8 портів Powerbank з ліхтариком
К каждому повербанку даем подарок
БЛОК ЗАРЯДКИ И КАРМАННЫЙ ФОНАРИК В ПОДАРОК !!!!
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!

Чому варто купити ?
Ідеально підходить для екстремальних умов за відсутності електроенергії зберегти всі Ваші пристрої в робочому зарядженому стані протягом довгого часу. Потужний, якісний, універсальний, компактний банк енергії з 2 ліхтариками дозволяє супершвидко та зручно заряджати одночасно навіть 5 пристроїв, у будь-якому місці. Гарантія 1 рік. Товар має європейський сертифікат якості та має дозвіл на використання на внутрішньому ринку ЄС
Місткість 60 000 mah дозволяє дуже швидко зарядити будь- який смартфон 20-25 раз
✅ Місткість 60 000 mah дозволяє зарядити будь який смартфон 20-25 раз
✅Велика кількість розеток - у вашому розпорядженні 8 портів (4 виходи USB і DC і Micro USB, USB типу C, входи DC)
✅ Сучасні елементи забезпечать багато циклів зарядки
✅ Супершвидка зарядка одночасно 5х пристроїв
✅ Міцний корпус виробу робить його захищеним у використанні
✅Вбудований дисплей дозволяє контролювати швидкість та потужність заряду
✅Вбудовано 2 ліхтарика



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Powerbank 60000 | Powerbank 60000 |
| power bank | power bank |
| powerbank | powerbank |
| повербанк | повербанк |
| повербанк 60000mAh | повербанк 60000mAh |