-17%




13 608 ₴
11 340 ₴


| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр фильтра | 38 мм |
| Загрузка песка | 15 кг |
| Напряжение | 230 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость бака | 25 л |
| Відповідна температура води: | 0 - 35°C |
| Діаметр контейнера: | 385 мм |
| Площа фільтрації: | 0,13 м2 |