Подарок



6 890 ₴
Повербанк для телефона 80000mah Мощный павербанк 6 портов Быстрая зарядка 22.5 W
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!

Хороший, потужний 80000 мАг! якісний, компактний повербанк з ліхтариком дозволяє максимально швидко та зручно зарядити необхідний для Вас гаджет, у будь-якому місці. Гарантія 1 рік. Товар має європейський сертифікат якості та має дозвіл на використання на внутрішньому ринку ЄС
велика кількість розеток - у вашому розпорядженні 6 портів (3x USB-A (вихід), 1x USB Type C (вхід/вихід), 1x micro USB (вхід) і 1x Lightning (вхід)

Це POWERBANK, який має багато переваг, зокрема:
✅ЯКІСНА КОНСТРУКЦІЯ, яка витримає будь-яку подорож - навіть найважчий кемпінг!
✅ОРИГІНАЛЬНА БРЕНДОВА МОДЕЛЬ, тому не переживайте, що техніка буде сумнівної та неякісної.
✅Це інвестиція на довгі роки - забудьте про необхідність обслуговування / віддайте по гарантії. Пропонований POWERBANK ніколи не підведе!
✅БАГАТО ЕНЕРГІЇ, а це означає, що ви заряджаєте свій смартфон (або інші пристрої) багато разів протягом однієї поїздки! Забудьте про відчайдушні пошуки електричної розетки.
✅Декілька вбудованих слотів, тому ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно. Заряджайте акумулятор смартфона, планшета або камери/камери одночасно!
Технічні характеристики:

✅Літій-полімерний акумулятор ємністю 80 000 мАг, тож у вас буде багато можливостей підзарядити свої мобільні пристрої
✅Вага близько 1,8 кг - оптимальна вага ефективного пристрою, який можна легко покласти в рюкзак або автомобіль
✅Невеликі розміри 200 x 120 x 90 мм, тому цей пристрій не займе багато місця у вашій дорожній сумці
✅Функція швидкої зарядки, яка особливо порадує тих, хто завжди дбає про час
✅Велика кількість розеток - у вашому розпорядженні 6 портів (3x USB-A (вихід), 1x USB Type C (вхід/вихід), 1x micro USB (вхід) і 1x Lightning (вхід)
✅LCD дисплей, вбудований в powerbank, постійно відображає напругу і струм заряду.
✅Ідеальне рішення для людей, які цінують комфорт під час кожного кемпінгу, і водночас уникають покупки кількох пристроїв.
✅ На товар поширюється гарантія
✅ Товар знаходиться в оригінальній упаковці виробника
✅ Міцний корпус
✅100% оригінальний товар з сертифікатом виробника
✅Продукт призначений для європейського ринку
Набір містить
✅ Power Bank на 80 000 мАг
Чому варто купити повербанк у нашому магазині:
- Можливість заряджати кілька пристроїв одночасно в кожному USB
- Компактний і потужний повербанк із високим рівнем зарядки
- Сучасні елементи забезпечать безліч циклів заряджання
- Міцна конструкція виробу робить його зручним у використанні
- Вбудований дисплей та світлодіоди управління
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1800 г |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 120 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 80000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Входное напряжение | 5 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Powerbank для ноутбука | Powerbank для ноутбука |
| повербанк 60000 | повербанк 60000 |
| Мощный повербанк | Мощный повербанк |
| повербанк для телефона | повербанк для телефона |
| повербанк для освещения | повербанк для освещения |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Повербанк для телефона 80000mah Мощный павербанк 6 портов Быстрая зарядка 22.5 W»