








3 220 ₴
Солнечная зарядка Зарядка от солнца 15Вт Солнечная панель для зарядки Солнечная батарея Neo Tools Оригинал
Чому варто купити у нас сонячну панель Neo Tools?
ЗАЛИШАЙТЕСЬ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ З ВАШИМИ РІДНИМИ В, БУДЬ-ЯКИХ, УМОВАХ !!!

Сонячна панель Neo Tools - це супер якісний універсальний зарядний пристрій який працює від сонячної енергії в екстримальних умовах. Сонячна панель Neo Tools15 Вт дозволяє зарядити смартфони, ноутбуки, планшети та павербанки під час руху. Надзвичайно компактна, не займає місця у рюкзаку.
Якість перевірена роками! Працюємо напряму з виробником Neo tools. Найкраща ціна, дуже швидка відправка !!! Товар завжди на складі !!!

Зарядка від сонця характеризується максимальною потужністю 15 Вт, двома портами USB і практичним гачком, який дозволяє встановити сонячну панель практично на будь-яку поверхню.
Сонячна панель дозволяє заряджати телефон, планшет або павербанк. Завдяки цьому зручному рішенню вам не доведеться турбуватися про пошук стаціонарних джерел живлення і ви можете сповна насолоджуватися обставинами природи.

Характеристики продукту:

Технічні дані:
потужність 15 Вт,
2 USB виходи.
Розміри:
розміри після відкриття - 580x285x15 мм,
розміри у складеному вигляді - 285x200x32 мм,
вага - 0,55 кг.

Якість перевірена роками! Працюємо напряму з виробником Neo tools. Найкраща ціна, дуже швидка відправка !!! Товар завжди на складі !!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Мощность | 15 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Вес | 0.55 кг |
| Солнечное зарядное устройство | |
| Солнечное зарядное устройство | Солнечное зарядное устройство |
| Портативна сонячна зарядка | |
| Портативна сонячна зарядка | Портативна сонячна зарядка |
| Солнечная зарядка для телефона | |
| Солнечная зарядка для телефона | Солнечная зарядка для телефона |
| зарядка от солнца neo tools | |
| зарядка от солнца neo tools | зарядка от солнца neo tools |
| солнечная батарея 15 вт | |
| солнечная батарея 15 вт | солнечная батарея 15 вт |
| зарядка солнечная для телефона | |
| зарядка солнечная для телефона | зарядка солнечная для телефона |