Подарок







3 449 ₴
Повербанк 30000mAh Baseus для смартфона ноутбука Павербанк Базеус Швидка зарядка Quick Charge 3.0
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!


Мультизахист для безпечної роботи
Повербанк Powerbank на 30000 мА*год Baseus абсолютно безпечний в експлуатації, його навіть можна брати з собою при авіаперельотах. За безпечну роботу повербанку відповідає складна інтегральна мікросхема, яка захищає від таких шкідливих факторів, як:
Цей високопродуктивний повербанк здатний не лише швидко зарядити ваші портативні електронні пристрої: смартфон, планшет, бездротову колонку тощо, але навіть MacBook. Для цього передбачена підтримка фірмової зарядки від Apple Power Delivery (порт USB Type-C / 5В = 3А, 18Ват), яка також дозволяє повністю зарядити iPhone X всього лише за 2 години




Кожен повербанк перевіряється перед відправкою !!!
Гарантія якості!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Цвет корпуса | Белый |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 178 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Высота | 33 мм |
| Вес | 420 г |
| Пользовательские характеристики | |
| повер банк | павербанк для телефона |
| повербанк Baseus | повербанк Baseus |
| Power bank Baseus 30000 | Power bank Baseus 30000 |
| powerbank Baseus | powerbank Baseus |
| powerbank | Поварбанк |
| повербанк Базеус 30000мАч | повербанк Базеус 30000мАч |
| Павербанк Baseus Bipow | Павербанк Baseus Bipow |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Повербанк 30000mAh Baseus для смартфона ноутбука Павербанк Базеус Швидка зарядка Quick Charge 3.0»