Подарок

2 100 ₴
Павербанк компактний 2xUSB Power bank 20000mAh Повербанк универсальный 20000мАч
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!

Хороший, якісний, дуже компактний кишеньковий повербанк з ліхтариком дозволяє максимально швидко та зручно зарядити необхідний для Вас гаджет, у будь-якому місці. Гарантія 1 рік. Товар має європейський сертифікат якості та має дозвіл на використання на внутрішньому ринку ЄС
за допомогою 2х портів USB можна одночасно заряджати 2 пристрої
✅ Невеликий кишеньковий павербанк з високим рівнем зарядки
✅ Сучасні елементи забезпечать багато циклів зарядки
✅ Міцний дизайн виробу робить його зручним у використанні
✅Швидка зарядка 2 А зарядить Ваш пристрій швидко в найкоротші терміни
Технічні характеристики:

✅Модель: 20000mAh Dual USB Power Bank
✅Вхід: DC 5V 2A / Вихід: DC5V 2A, DC5V 1A
✅Тип батареї: полімерна батарея
✅Ємність: 20000 мАг
✅Колір: чорний
✅Вихід: подвійний порт USB
✅ На товар поширюється гарантія
✅ Товар знаходиться в оригінальній упаковці виробника
✅ Міцний корпус
✅100% оригінальний товар з сертифікатом виробника
✅Продукт призначений для європейського ринку
Набір містить
✅ Power Bank на 20 000 мАг
✅ Кабель USB-A до Micro USB
Чому варто купити повербанк у нашому магазині:
- Можливість заряджати кілька пристроїв одночасно в кожному USB
- Невеликий кишеньковий повербанк із високим рівнем зарядки
- Сучасні елементи забезпечать безліч циклів заряджання
- Міцна конструкція виробу робить його зручним у використанні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Набор переходников | Да |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Входное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 62 мм |
| повербанк 20000 | |
| повербанк 20000 | повербанк 20000 |
| портативная батарея | |
| портативная батарея | портативная батарея |
| павер банк | |
| павер банк | павер банк |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Кабель USB |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Павербанк компактний 2xUSB Power bank 20000mAh Повербанк универсальный 20000мАч»