Подарок




1 480 ₴
Показать оптовые ценыПовербанк Кишеньковий павербанк Powerbank Павербанк Повер банк Power bank Павер банк 10000mAh
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!

Хороший, якісний, компактний кишеньковий повербанк з ліхтариком дозволяє максимально швидко та зручно зарядити необхідний для Вас гаджет, у будь-якому місці. Гарантія 1 рік. Товар має європейський сертифікат якості та має дозвіл на використання на внутрішньому ринку ЄС
за допомогою 3х портів USB можна одночасно заряджати 3 пристрої
✅ Вихідна потужність 20 Вт / 18 Вт забезпечує швидку та стабільну зарядку.
✅Одночасна зарядка 3 пристроїв.
✅Висока ємність 10000 мАг і універсальна сумісність
✅Портативний, компактний і зручний.
✅Оснащений РК-дисплеєм, що інформує про заряд і параметри акумулятора.
✅Швидка зарядка Power Bank через 2 порти - Type-C PD, Micro USB.
Технічні характеристики:

✅ На товар поширюється гарантія
✅ Товар знаходиться в оригінальній упаковці виробника
✅ Міцний корпус
✅100% оригінальний товар з сертифікатом виробника
✅Продукт призначений для європейського ринку
Набір містить
✅ Power Bank на 10 000 мАг
✅ Кабель USB-A до Micro USB
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Набор переходников | Да |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Цвет корпуса | Белый |
| Входное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 см |
| Тип | Кабель USB |
| павербанк 20000 | |
| павербанк 20000 | павербанк 20000 |
| повербанк Baseus | |
| повербанк Baseus | повербанк Baseus |
| павербанк для телефона | |
| павербанк для телефона | павербанк для телефона |
| power bank | |
| power bank | power bank |
| повербанк на 10000 | |
| повербанк на 10000 | повербанк на 10000 |
| power bank Baseus 10000 mah | |
| power bank Baseus 10000 mah | power bank Baseus 10000 mah |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Повербанк Кишеньковий павербанк Powerbank Павербанк Повер банк Power bank Павер банк 10000mAh»