Подарок




1 460 ₴
Повербанк Кишеньковий павербанк Powerbank Павербанк Повер банк Power bank Павер банк 10000mAh
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!

Хороший, якісний, дуже компактний кишеньковий повербанк дозволяє максимально швидко та зручно зарядити необхідний для Вас гаджет, у будь-якому місці. Гарантія 1 рік. Товар має європейський сертифікат якості та має дозвіл на використання на внутрішньому ринку ЄС
за допомогою 3х портів USB можна одночасно заряджати 3 пристрої

✅ Невеликий кишеньковий павербанк з високим рівнем зарядки
✅ Сучасні елементи забезпечать багато циклів зарядки
✅ Міцний дизайн виробу робить його зручним у використанні
✅LCD дисплей
✅ Безпечний при авіаперельотах!

Технічні характеристики:
✅ Акумулятор: літій-полімерний
✅ Ємність акумулятора: 10000 мАг / 3,7 В 37 Вт год
✅ Номінальна ємність: 5800 мАг
✅ Коефіцієнт перетворення енергії: ≥75%
✅ Вхід:
✅ Мікро: DC 5V / 2A, 9V / 2A 18W макс.
✅ Тип-C: DC 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.5A макс.
✅ Вихід:
✅ USB1 / USB2: DC 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A Макс.
✅ Тип-C: DC 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.5A макс.
✅ USB + Type-C: DC 5V / 3A Макс.
✅ Розмір виробу: 153 x 68,8 x 16,9 мм
✅ На товар поширюється гарантія
✅ Товар знаходиться в оригінальній упаковці виробника
✅ Міцний корпус
✅100% оригінальний товар з сертифікатом виробника
✅Продукт призначений для європейського ринку
Набір містить
✅ Power Bank на 10 000 мАг
✅ Кабель USB-A до Micro USB
Чому варто купити повербанк у нашому магазині:
- Можливість заряджати кілька пристроїв одночасно в кожному USB
- Невеликий кишеньковий повербанк із високим рівнем зарядки
- Сучасні елементи забезпечать безліч циклів заряджання
- Міцна конструкція виробу робить його зручним у використанні
- LCD дисплей
- Безпечний при авіаперельотах!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Набор переходников | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 153 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 17 мм |
| повер банк | |
| повер банк | повер банк |
| повербанк | |
| повербанк | повербанк |
| повербанк Baseus | |
| повербанк Baseus | повербанк Baseus |
| power bank 20000 | |
| power bank 20000 | power bank 20000 |
| powerbank | |
| powerbank | powerbank |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Повербанк универсальный 10000mah Быстрая зарядка 3.0»